Menu
Tablet menu

Conscious Exclusive představí fashion skvosty

Tvorba módních kolekcí šetrných vůči přírodě si získává stále více lidí na celém světě. A to je důvod, proč se alespoň částečně snaží jít tímto směrem i módní řetězec H&M.

Conscious je název linie, která se tímto tématem zabývá, Conscious Exclusive je to nejvíc fashion, co můžete mít. Letošní "exklusivka" kombinuje eleganci a bohémského ducha, nově používá 100% přírodní biohedvábí a biokůži. H&M navrhlo kolekci Conscious Exclusive s přispěním organizace EVER Manifesto, jež se věnuje udržitelné módě, designu a stejně jako H&M se zasazuje o udržitelnější budoucnost módy. Inspirací byl tanec flamengo a toreadoři. Bohaté zdobení, zajímavé detaily, strukturované materiály a výšivky vás stoprocentně chytnou u srdce. Kolekce bude uvedena do vybraných obchodů po celém světě a na internetu přesně 10. dubna. U nás nebude dostupná celá, ale něco tady přeci jen seženete. Z doplňků mě nejvíc bavily toreadorské střevíce a velké sponky do vlasů s růží. Totálně jsem se zamilovala do bohatě vrstvených černých šatů dlouhých až na zem. Některé modely jste už mohli vidět na celebritách při příležitosti vyhlášení Českých lvů, oficiální představení pro novinářskou smečku proběhlo 2.dubna v Botanické zahradě. 

Summary: 10. dubna, pouze v H&M na Příkopě (vchod do galerie Myslbek). Jde o limitovanou edici, doporučuju přijít ještě ten den. Odpoledne už může být pozdě:)

pani1

pani2

zmrzka

Stylové občerstvení

top-hmex

vesta-hmex

 

boty-ce hm

 

 

 

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?