Notice: Undefined variable: GK_TEMPLATE_MODULE_STYLES in /data/www/martimaty.cz/public_html/templates/gk_fashion/component.php on line 22 Indiánské léto - martimaty
Logo
Vytisknout tuto stránku
Indiánské léto marti maty

Indiánské léto

Na tuhle tuniku jsem narazila v Zaře, která je podle mě jedním z mála mainstreamových obchodů, kde si připadám jako člověk a dobrovolně nenakupuju věci, které odpudivě smrdí (v sekci bot značky F&F jsem si musela dát přes obličej šátek a urychleně opustit otrávený prostor).

Tunika má jednoduchý střih se zdrhovačkou, zakončenou střapci, a tenhle detail mě odjakživa baví. Vzor nepřidává kila navíc a délka ke kolenům je podle mě do města úplně ok. Propadla jsem výšivce, která lemuje výstřih i okraje tuniky, přestože nejde o ruční práci, ale strojovou, působí hodně autenticky a tak trochu vintage. Tunika nebo šaty, chcete - li, dokonale funguje s tmavomodrým denimem a různými typy bot. Samozřejmě, že vyšlápnuté vysoké cowboy boots jsou nejvíc, ale i s flip flop pantoflemi, gladiátorkami nebo espadrilkami vypadá tenhle kousek skvěle.

Cena 1999 Kč, Zara

 

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
martimaty © 2013