Menu
Tablet menu

Jana - seznamte se

Často čelím obvinění, že mám na věci ohledně módy a stylu jiný pohled, protože se pohybuju víceméně v módním prostředí a nechápu, jaká je realita. Omyl.

Žiju na ulici, potkávám se s normálními lidmi a jsem ráda, že i část české poulace, mimo módní byznys, má svůj vybroušený styl. Jana Winkel je jednou z těch vyvolených, které k vybudování vlastní vizuální identity příliš rad nepotřebuje. Baví mě natolik, že jsem s ní udělala krátký rozhovor a třeba pro vás její tipy na styl budou přínosem. Jana Winkel je Expert Concierge, už sedm let se věnuje svému vlastnímu businesu, ale kromě toho i vyučovala a vyučuje angličtinu. Asistuje především cizincům, ztraceným v džungli české byrokracie i kultury. Zařizuje jim vše od legálních dokladů, až přes veterináře pro jejich mazlíčky. Miluje módu, která je pro ni prostředkem vyjádření jejího pohledu a názoru na svět.

1. Řekni mi něco o svém stylu. Co ráda nosíš? Tell us about your style. What do you like wearing?
Martinko, asi tě zklamu, ale nemám jeden definovatelný styl. Oblíkám se podle nálady, počasí, příležitosti. Preferuji ale vždy ženskost, nosím převážně sukně a šaty. Džíny spíš jen občas.

Martinko, sorry to disappoint you, but I don 't have exclusive style. I l dress up according to my mood, occasion, weather. However, I always prefer a feminine touch in my outfits, so skirts and dresses are must for me. I wear jeans only occasionally.

2. Jaké jsou tvoje oblíbené obchody s oblečením v Praze? Where do you like buying clothes in Prague?

Já moc v Praze oblečení nenakupuju, maximálně ve schovaných sekáčích. Ty mám ráda, člověk někdy objeví poklady, taky mám ráda blešáky. Když jedu do Států jdu na “garage sale” . Občas dostanu chuť na dražší, značkový kousek, pak nakupuju na ebay, v outletech v USA či zhřeším v Max Maře. Nenakupuji v řetezcích typu Oarsey, H&M apod.

I don't really buy clothes in Prague. Sometimes, I go to hidden second handsstores or flea markets. I love those, you can discover treasures there. When I visit the USA, I go to garage sales as well. Of course, if I need to purchase expensive, brand clothes once per a while, ebay, outlets or Max Mara are my favorite choices.

3. Kdo je tvoje modní ikona? Who is your fashion ikon?
Nemám žádnou. I don't have one.

4. Jaká je tvoje oblíbená barva? What is your favorite color?
55 odstínů modré. 55 shades of blue.

5. Jaký je tvůj nejdražší kousek oblečení ve skříni? What is your most expensive piece of clothes in your wadrobe?
Několika blůz od Diora a D&G jsem se nedávno zbavila. Mám krásné šaty od Armani, pak pár Max Mara kousků a troje kalhoty od Bosse, takže žádné statisicové kousky mi doma nevisí. Ale ulítávám na Pradě, takže dvě velké originál Prada kabelky vlastním.

I have recently got rid of a few blouses by Dior and D&G . I still own a beautiful Armani dress, simple, chic, a few Max Mara pieces and three pairs of pants by H.Boss. As you can see there are no pieces for hundreds of thousands in my wardrobe. However, I am crazy about Prada handbags, I have a couple of large originals at home.

6. Co je tvůj “klíčový”kousek ve skříni? What is your “key” piece of clothes in your wardrobe?
Bílá košile. A well fitted white shirt.

Děkuju za tipy, thx.

 IMG 7967

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?