Menu
Tablet menu

První lekce re-stylingu

Tak a máme tu takový mini kurz stylistických triků.

Jak vylepšit svoje outfity podle aktuálních trendů, bez zbytečných výdajů, tedy s kousky, které pravděpodobně máte doma z uplynulých sezón? Snadno. Tyto fashion taháky nejsou z mojí hlavy, ale doufám, že je budete milovat stejně, jako já.

Klasika křížem
Tašky, které jste nosily křížem přes rameno, upravte na mnohem kratší popruh tak, že se nebudou opírat o kyčle, ale skončí někde v rovině boků. Tento malý trik změní vše a tak z hippie vzhledu tu máme povedený byznys pánský styl. (Phillip Lim)

Rukavice na scéně
Nečekejte s dlouhými rukavicemi na plesy, stejně na nich vypadají poněkud bizarně, ale zařaďte tenhle elegantní doplněk do každodenního, třeba i byznys života. Jak? Rukavice nastylizujte přes rukávy klasické košile nebo je oblečte na holé ruce, ale rozhodně k elegantnímu outfitu. (J.Crew)Vosí pas
Co takhle vrátit do hry staré sako nebo kabát? Přepásejte jej úzkým koženým pásek (lesklý povrch nebude na škodu) a místo klasického zasunutí konce pásku do poutka jej kreativně zavažte na uzel. Tenhle trik má dokonalý regenerační účinek pro svršky, o kterých jste si mysleli, že jsou OUT. (Aquilano Rimondi)Nesourodý mix
Dostaňte mezi preppy styl pruhovaných sak a modrých košil trochu odvážného glamouru. Zlaté šaty, třásně, brokát? Ano, uznávám, na tenhle mix už musíte najít odvahu. A možná i jinou zem. (Dries Van Noten)

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?