Menu
Tablet menu

Najděte si svoje boty Kilim

Co kus, to originál!

Když jsem v Nile objevila tyhle bohémské kozačky (je to pár měsíců zpátky), dala jsem si za úkol jejich propagaci i šanci ukázat, že tenhle typ bot není jen pro bio nebo etno ženy. Nosím je totiž moc ráda třeba i já. K highrise džínům, legínám, ale umím si je v létě představit ke své oblíbené kalhotové sukni a odrbaným džínovým šortkám. Co mě na nich tak baví? Nejvíc to, že s věkem boty Kilim měknou a krásní. Jde o zcela autentický, řemeslný a etický produkt, bez chemických barviv a snad je i neposkvrněný dětskou prací. Boty Kilim v sobě spojují odkaz bohémských 60. let a odkazují se na tradiční řemeslo tkalců koberců kilim v Maroku. Vzory na kobercích jsou nejen plné tradičních symbolů, ale často zachycují momentální inspiraci a rozpoložení svého tvůrce - tkalce. Takže ty nejlepší nápady často vznikají až na tkalcovském stavu. Každý pár bot je unikát, vyrobený ručně z jiného výseku recyklovaného vintage koberce v kombinaci s kůží a s prošitou koženou podrážkou. Upřímně není to jednoduché vybrat si. Ale..... nakonec "ty svoje" poznáte! Cena 3990 Kč

kilim-nila

Při výběru "mého" páru s paní majitelkou. Je to boj a je to vidět:) Líbí se mi všechny!

kilim-rubut

Nově teď nila.cz nabízí i „bušrutky“, neboli bušrut boots. Ty jsou vyrobené z koberce typu boucherouite. Cena 4600 Kč. Více na www.nila.cz a www.nila-shop.sk .

NILA je lifestylový obchod s originálními bytovými doplňky, šperky nezávislých návrhářů a stylovou módou z ekologicky udržitelných materiálů. Zakladatelka obchodu Eva Urbanová cestuje po světě a vyhledává zručné řemeslníky, umělce a rodinné podniky, se kterými pracuje na návrzích a realizacích nových produktů. Dvakrát ročně ze svých objevů vytváří jedinečné kolekce NILA, které jsou v prodeji on-line na adresách www.nila.cz a www.nila-shop.sk..

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?