Menu
Tablet menu

Bílé tričko, kožená bunda…je tu někdo, kdo tenhle elixír věčného mládí, rebelie a kultu nechápe?

O koženém křiváku jsem psala už několikrát, ale kdyby se mezi mými fanoušky našel přeci jen ještě jeden, který nepovažuje koženou bundu za důležitý stavební prvek šatníku, je tu last call, moje poslední upomínka.

Letos se křivák, tedy kožený křivák, skloňuje ve všech pádech a pravdou je, že jestli do něčeho dát poslední naškudlené peníze, potom je to bunda, která vám bude (při správném výběru) sloužit klidně dalších deset let. Za pár týdnů budou ty nejlepší kusy pryč, možná už teď je pozdě a kdo ji nekoupí letos, kdy je nabídka veliká, promarnil velkou šanci. Nedávno jsem četla v H&M magazínu o nejlépe oblečených editorkách lifestylových časopisů a holky z francouzské Vogue to vyhrály na celé čáře…čím? Jednoduchostí. Kožený křivák, oversize tričko, džínová košile, slim džíny nebo zvony, high heels, černobílá kombinace = základ úspěchu, úspěšných a krásných žen. Hm, podívejte se na Evu Herzigovou nebo na Emmanuelle Alt. Koženky a ty další nechutně páchnoucí materiály z Číny obejděte obloukem, kožené bundy lemované liškou ignorujte. Pokud chcete být středem pozornosti, jděte do bílé kůže. Ale černá bunda je prostě napořád. Zárukou kvality, pohodlí a image jsou značky YSL, Balenciaga, Acné.

Editorky z francouzské Vogue (dokonalost sama)

Kde na kupovat?
On - line: Asos, Net-a-porter
Kamenné obchody: Zara, Simple concept store, Ivana Mentlová, Space (ty poslední jmenované vám asi více provětrají kapsu)Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?