Menu
Tablet menu

Psal se rok 1967

A od té doby taška Sac Plat od Louis Vuitton svoji podobu nezměnila. Až teď. Je tu redesign s názvem Sac Plat Bandouliere.

Nadčasový a klasický design Sac Plat je názorným příkladem know-how značky Louis Vuitton. Pravděpodobně, díky své jednoduchosti a eleganci, se tato taška stala ikonou Louis Vuitton. Název Sac Plat odkazuje na tvar, který můžete jednoduše splácnout a bez poškození sbalit na dno kufru. V historii Louis Vuitton se už název Sac Plat používal pro několik různých modelů: v roce 1910 to bylo pro dámskou kabelku do města, ve třicátých letech patřilo označení Sac Plat zavazadlu, v kterém se převážely deky a přehozy. Taška se v podobě, jakou má dodnes, zrodila až v roce 1968 jako víceúčelové ruční zavazadlo, oblíbená byla právě na plážích. Postupně ji ale lidé začali používat jako moderní tašku do města. Tento podzim Louis Vuitton uvádí model Sac Plat Bandoulière s popruhem přes rameno. Hurá! Prostorná taška, ideální pro osobní nebo pracovní věci, do které snadno vměstnáte formát A4 si svoje obdivovatele bez problémů najde. Odepínatelný popruh s nastavitelnou délkou umožňuje nošení tašky na několik způsobů a cena je pořád přijatelnější, díky použitému plátnu v designu Damier Ebène a Monogram, než kdyby se vyráběla v epi kůži.
Cena startuje na 22 900 Kč.Sama sebe se ptám, co mě na té tašce vlastně přitahuje. Důvodů je několik:
1) Nosí ji moje oblíbenkyně Angelina Jolie. Vím, je to povrchní, ale lidské.
2) Je cenově dostupná, kdyby byla celá z kůže, nedosáhnu na ni nikdy.
3) Její vznik se datuje od minulého století a to mě bere. Už mám jednu malou Gucci (vyrábí se od roku 1973), používám vůni Angel (tuším, že se prodává od roku 1993) a teď mám velký zálusk na Sac Plat z roku 1967. Mám ráda léty prověřené modely.

 

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?