Menu
Tablet menu

Udržitelný šarm existuje

A je to tady. Už zítra bude mít premiéru, a u nás v H&M Na příkopech, dlouho dopředu avízovaná kolekce Conscious Exclusive, která od uvedení excelentní a během chvilky vyprodané limitky Lanvin for H&M nemá obdoby. (Dodnes patří Lanvin modely v mém šatníku mezi top). Tentokrát za povedenou, šetrnou kolekcí vůči přírodě nestojí jméno slavného návrháře, ale opakovaná snaha módního řetězce připomínající všem, že se i přes veškerou komerci snaží světu a přírodě pomáhat.

 Díky za to, protože glamour šaty a kostýmy, připomínající Hollywood, vypadají opravdu nádherně. Biobavlna, recyklovaný polyester i polyamid…nikdy bych nevěřila, že se z těchto materiálů dá stvořit něco, co bych se nebála obléknout na červený koberec. Zajímavé detaily, dramatické róby a slušné zpracování opravdu připomíná Haute Couture. Holčičí kolekce staví na ženskosti, rafinovaných detailech (pro ty vrstvy tylu i vintage vzhled krajky mám celoživotní slabost) a siluetách, jež vrací ženskost do hry. Pánská kolekce je kombinací klasiky a avantgardy. Variabilní motýlek, útlá košile bez límce, potisk s růžemi na podšívce smokingového saka si sice neoblékne každý, ale kdo miluje odlišnost, neodejte s prázdnou. Nevím, jaká bude realita, ale "samples" seděly skvěle. Nejdražší z nabídky jsou vrstvené tylové šaty a la vintage model celý v krajce, ale jinak pro celou kolekci Conscious Exclusive platí: za málo peněz, hodně muziky.

PS: Některé modely budou k dostání jen přes internet a protože tato služba v česku chybí, nezbývá než zamáčknout slzu.
PPS: Vyrážím na obhlídku a pokud něco ulovím, samozřejmě přidám fotky.

Do H&M jsme nakonec s Julií, mojí dcerou, dorazily až kolem půl 12. Na ramínkách se pohupovalo pár modelů z kolekce, ale upřímně, čekala jsem trochu víc. Nevím proč. Některé modely šatů a doplňků už nebyly, jestli vůbec byly, přesto se nám podařilo ukořistit to, kvůli čemu jsme přišly. Julie odešla se záplavou tylu, já mám v šatníku  dlouhé pudrové šaty s volnými zády. Děláme si back - up na maturitní ples. Ten bude za rok:-). Nadšená jsem byla ze střihů, ty mě opravdu nezklamaly.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?