Menu
Tablet menu

Podzimní Adidas kolekci vám servíruju ještě zatepla

Podle mého názoru Adidas dotahuje konkurenci a zvyšuje svoje šance oslovit všechny generace právě podzimní a zimní kolekcí.

Ta je přiměřeně barevná, nápaditá a dobře kombinovatelná. Samozřejmě, že do streetstylové fashion nejvíce promluví Adidas Originals, zato Adidas Woman popoří běh a fitness cvičení. Kdo je jeho tváří v ČR se už dozvíte brzy, to asi bude na další článek. Po fotbalovém šílenství a letních festivalech sází kolekce Adidas Originals na "camouflage" vzor (maskáče) a zvířecí potisky, připomínající pythona a zebru. Pro mladší generaci a vyznavače Londýnského stylu tu je navíc speciální edice - kolaborace se zpěvačkou, herečkou a módní ikonou, Ritou Orou. Můj šálek kávy to není, ale třeba v právě v Londýně nebo Berlíně si to na lidech představit umím. Ora se prý modely pochlubí v nejbližší době svým hudebním fanouškům. Ok. To co mě zajímalo skoro nejvíc, byl rukopis Stelly McCartney, jež spolupracuje s Adidasem už roky. Tahle oblíbená podkolekce Adidas Woman je určena lidem s vyššími příjmy:-). Ale hlavně všem těm, kteří milují design, osobitost a funkčnost. Zvykly jste si na futuristické střihy, raglánové rukávy, oversize modely a nesmrtelný střih šortek? Dobře, budete je i v této sezóně mít. Šortky se tu objevily i s všitými kratšími legínami nad kolena, termo prádlo na hory nemá chybu a ultra slim trička, třeba to ve výrazně žluté, z vás udělá favorita každodenního tréninku. Stella McCartney je veganka a tvoří šetrné kolekce i pro Adidas. Suché barvení textilu, redukce odpadního materiálu, použití organické bavlny a recyklované příze…to všechno je na ní víc než sympatické, myslím.

Kdy a kde se podzimní a zimní kolekce objeví? Do konce července sice probíhají výprodeje, ale první vlaštovky podzimu už v půlce léta nalétnou do obchodů. Nehledejte adidas Originals na Jungmannově náměstí (bohužel byl zrušený), pro Originals musíte do Palladia, Stellu najdete také tam nebo na Příkopech. Škoda. Jungamovo náměstí bylo pro neotřelé modely Adidas Originals fajn.

adi-mikina

Maskáčový kousek. Mikina s kapsama vpředu, ale klokanka to není:)

adi-batoh

Batoh aka zebra

adi-bobmer

Zase prudím. Ale ten bomber v zebřím designu za to nemůže.

adi-stela-plakat

A plakát Adidas by Stella McCartney. Zvláštní pozornost věnujte těm šortkám, které mají všité nohavičky (viz text).

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?