Menu
Tablet menu

Diamond Club. Chtěla bych být jeho členkou.

Celý život fňukám, že se nenajde chlap, který by mi daroval pořádný diamantový šperk a zároveň se děsím toho, že kdyby to opravdu udělal, nebude se mi líbit.

Jsem totiž nečitelná, nestandartní, trochu nevděčná a nemožná v užívání a uctívání věcí, které mi nesedí. Mám ráda originalitu a osobitost, ze kterou se stále peru a tak mi víc vyhovuje vymyslet si šperky vlastní nebo alespoň najít něco, co nenosí každý. Proč potřebuju diamant? Protože dokáže rozzářit tvář líp než beauty rozjasňovač, protože neztrácí svoji hodnotu (každá žena musí pamatovat na zadní kolečka) a taky si myslím, že když vás partner potěší briliantem, je jasné, že s vámi počítá. Jako novinářka jsem byla pozvaná na otevření nové diamantérie přímo v centru Prahy, v Dlouhé 15. Diamond Club se zaměřuje na prodej diamantů a díky svému konceptu dává možnost koupit si nejen kámen, ale třeba si k němu navrhnout šperk. Majitelka Diamond Clubu nakupuje broušené kameny přímo na burze, každý má svůj mezinárodní certifikát kvality. A právě na tomhle místě si můžete zvolit velikost kamenu i nechat si zhotovit šperk, po kterém toužíte. Výzva. Když neoplýváte tvůrčí fantazií, můžete si vybrat z modelů od českých zlatníků, které pro Diamond Club pracují. Šperky vycházejí cenově mnohem přijatelněji než u značek, kde připlácíte za jméno. Můžete si tu objednat dětské náušnice už od 6000 tisíc korun nebo se hodiny probírat zásnubními prsteny, jejichž cena vaši lásku nezabije hned v začátku. Protože se mě ani jedna z těchto možností netýká, stále pošilhávám po jemném náhrdelníku s decentním briliantem, který se stal vděčným doplňkem módních editoriálů, v nichž je potřeba taková malá diamantová tečka.

Náhrdelník, bílé zlato a tzv.karma kruh osázený brilianty...šperky z Diamond Clubu si zahrály v módním editoriálu časopisu Moje Psychologie

 Luxusní varianta zásnubního prstenu

Výloha klenotnictví Diamond Club

 

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?