Menu
Tablet menu

Biljana si vysnila DreamHouse

Prvorepublikový byt s vysokými stropy, původními štuky a výhledem do Pařížské ulice v Praze představuje jeden z nejhezčích konceptů spojující design, umění a "krásné" lidi.

Nejen na nákupy, ale už kvůli jedinečné atmosféře najděte chuť vystoupat do druhého patra a zazvonit na zvonek Dreamhouse. Uvolněte se, usmějte se, projevte svoji individualitu. Za vznikem neobyčejného projektu stojí původně interiérová designérka Biljana Lazović, která časem zjistila, že ji baví prolínat módní textil s dalšími uměleckými směry. Právě tuto myšlenku se snaží poslední rok realizovat a různorodé projekty, jež nejlépe vystihuje slovo  "krása", dostat pod jednu střechu. Proto se v prostorech concept living storu pořádají zábavné a originální pop - up shopy, malé vernisáže a samozřejmě i každý všední den je toto místo otevřeno všem, kteří se chtějí přijít jen podívat nebo si tu vypít šálek kávy. Inspirace je tady spousta.

"Cítím se být renesančním člověkem", prozradila na sebe Biljana, "chci rozdávat barvy a radost, řídím se jen svým srdcem". Na místě snů, které sympatická majitelka zrealizovala, můžete plánovat budoucnost nebo žít přítomností a už z první návštěvy si odnést nejen skvělý zážitek, ale i vonnou svíčku, šperk nebo knihu. Zatím posledním přírůstkem do Dreamhouse je móda, která je vše, jen ne komerční. Novinkou jsou tzv.Designers days, na kterých Biljana v rámci Dreamhouse představuje začínající i zavedené módní návrháře a jejich aktuální kolekce. Seznámit se tak můžete s Radkou Kubkovou, Darijou Podboj, Evou Brzákovou, Lenkou Kohákovou i Tanjou Aleksic.

Dream House, Pařížská 21, Praha 1

Text byl původně napsán pro časopis Moje Psychologie, vyšel v červnovém čísle.

Foto portétu Bijany: Anna Kovačič

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?