Menu
Tablet menu

Výrobce nejznámějších makronek na světě se pustil i do beauty průmyslu

Barevný sladký svět luxusní pařížské cukrárny Ladurée se prostřednictvím dvouměsíčního pop-upu přenesl do beauty concept storu Ingredients.

Dva měsíce bude k dostání beauty kolekce vyhlášeného výrobce nejznámějších makronek na světě v Praze. Příběh Ladurée, jednoho ze symbolů Paříže, který dokonale ztělesňuje francouzský „art de vivre“, se začal psát v elegantní pařížské čtvrti v rue Royale 16, kde si v roce 1862 Louis Ernest Ladurée otevřel pekárnu. Ta se o něco později proměnila v jednu z prvních pařížských kaváren s cukrárnou. Svůj největší boom však Laudrée zažívá od roku 1993, kdy se prezidentem společnosti stal 26letý vizionář David Holder. Právě díky němu je dnes Ladurée nejznámějším a nejuznávanějším výrobcem „haute couture“ cukrovinek na světě s více než 50 obchody na pěti kontinentech. Na limitovaných edicích spolupracuje Ladurée s nejslavnějšími světovými návrháři a módními domy (Lanvin, Marni, Christian Louboutin, Yazbukey, Sonia Rykiel…), jednu z hlavních rolí si makronky Ladurée zahrály ve snímku Marie Antoinette americké režisérky Sofie Coppoly. Tři roky po uvedení tohoto filmu otevřela značka Ladurée jednu ze svých cukráren přímo v zámku Versailles.

LADURÉE BEAUTY COLLECTION
Svět Ladurée se v Ingredients představí prostřednictvím svíček a pěstících produktů na obličej a tělo z kouzelné kolekce Ladurée Beauty plné nostalgie a vzpomínek na dětství s gurmánskými vůněmi, které vycházejí z příchutí ikonických makronek.  Krásné produkty se ukrývají ve stejně krásných krabičkách, které se staly předmětem sběratelské vášně fanoušků Ladurée po celém světě.

Ručně vyráběné svíčky (1200 Kč) jsou prezentovány v krásných porcelánových dózách pastelových barev,právě ty jsou pro Ladurée typické.  Všechny se vyrábí v malém městečku na jihu Francie a jejich charakteristickým rysem jsou různé barvy vosků, jejichž vůně jsou inspirovány příchutěmi makronek Ladurée. Hoří okolo 55 hodin. V Ingredients bude k dostání 11 různých svíček a také interiérový sprej s nasládlou vůní mandlí „Amandine, která je pro Ladurée charakteristická; mandle jsou konec konců jednou ze základních složek makronek. Po Amandine voní každá z více než padesáti cukráren Ladurée.

Pro řadu pleťových a tělových produktů zvolila značka Ladurée tři vůně… mandlovou, růžovou a fialkovou. Mandle kromě toho, že tvoří základ makronek, mají neuvěřitelné zjemňující a hydratační účinky. Růže evokuje dobu Marie Antoinetty, a fialka, pro značku charakteristická květina, která se v cukrovinkách Ladurée používá velmi často, je zase ztělesněním ženskosti a starých časů.

Všechny produkty Ladurée Beauté jsou k dostání od 1. května do 30. června v rámci exkluzivního pop-upu v Ingredients.

 

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

1 komentář

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?