Menu
Tablet menu

Pražský streetstyle na WWD

THEY ARE WEARING: PRAGUE

Protože jsem se téhle akce zúčastnila a nakonec se nečekaně na portálu WWD objevila hned několikrát za sebou, rozhodla jsem se, že vám o tom musím dát vědět. Projekt They are wearing dostal na starost můj dlouholetý kamarád Milosh Harajda a vznikl jednoho mrazivého rána loňského roku přímo v ulici Pařížská. Na to, proč v NY byli zvědaví na Prahu a co bylo a je vlastně smyslem této akce mi Milosh odpověděl:

“ Projekt THEY ARE WEARING: PRAGUE pre WWD som produkoval po priamom zadaní z centrály Condé Nast v New Yorku. V zadaní znelo, že sa má zachytiť "fashionable district of Prague” a výber stylingu podľa možnosti eklektický - od kožuchov až po homeless look. K produkcii som si prizval fotografku Annu Mrázek Kovačič, ktorú považujem za špičku na našom trhu. V závere decembra nám bol doručený report z centrály, kde sa post “THEY ARE WEARING: PRAGUE” stal druhým najčitanejším po článku o kráľovskej rodine a portál WWD fotografie opakovane použil aj v ďalšej galérii “BRING ON THE FUR”, publikovanej v januári tohto roku.”

Osobně jsem svůj styling pojala dost civilně, vzala jsem si na sebe outfit, který sice nenosím každý den, ale rozhodně nevybočuje z mého normálního hippie života. Ovčí kabát Pepe Jeans, zvonové džíny, denim košile GAS, pletená čepice Levis, malá kabelka Gucci přes rameno. Tu miluju! Outfit dokonale ladil s ten den padajícími sněhovými vločkami a popravdě, já se v něm vždycky cítím trochu vyjímečně:). Pokud máte chuť podívat se na celou galerii pražských módních nadšenců, klikněte sem.

WWD1

Marti Maty, tedy já:)

WWD2

Jana Kapounová, stylistka

WWD3

Mirka, fotografka a její přítel Tomáš, také fotograf

WWD4

Barbora Bergová, ředitelka PR agentury

WWD5

 Tereza, blogerka, tanečnice

 

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?