Menu
Tablet menu

Denisa Nová a Ernesto Naranja se ukázali v DOXu

Včera přichystal Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend ochutnávku v podobě přehlídky české návrhářky a pro nás ne příliš známého španělského hosta.

V prostorách centra současného umění DOX šlo o módní a hudební zážitek zároveň. Přehlídku Denisy Nové totiž živě doprovázela česká kapela Please The Trees. A tak za jejích zvuků procházel mezi diváky tzv.mnohovrstvý minimalismus, který byl promyšleným od hlavy až k patě. Masky na obličejích modelek byly milým bonusem.

denisa-prehlidka

Ernesto Naranjo přijel v rámci výměnného programu z Madrid Fashion Weeku a dokázal, že se extravagance rozhodně nebojí. Lidé podle Ernesta chodí na přehlídková mola proto, aby viděli něco zajímavého. A tak oblečením a svojí kolekci vcelku přesvědčivě vyjádřil svoje city a svůj postoj k životu vůbec. Miluje bílou, kterou považuje za základní plátno, tisk a černou, šedou nebo modrou. Nejvíc ovací získaly jeho extravagantní boty, které se na Instagramu objevily snad ze všech úhlů. Přehlídka v DOX byla malou ochutnávkou toho, na co se můžete těšit v září, kdy proběhne módní projekt Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend.

okErnesto-Naranjo II2

Boty!

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?