Menu
Tablet menu

Za chvilku vytáhneme Conversky

Když Converse na začátku roku prezentoval svoje jarní novinky novinářům, myslela jsem si, že na článek o legendárních plátěnkách mám ještě času dost. Ale sv. Valentýn jasně naznačil, že půlka zimy je za námi (zatím to tolik nebolelo) a pokud ještě nasněží, nebude to nadlouho:). V kozačkách to už nějak doklepem a pohled do obchodů plnících se barevnými kolekcemi nás psychicky nakopne. O barvách totiž tato sezóna bude především.

Čím nás tedy Converse překvapí? Novými barvami, vzory a limitkou pro vášnivé sběratele. Kolekce Chuck Taylor All Star se představí v pastelových odstínech, zajímavá je lila, mentolově zelená, trávově zelená, žlutá a lososově růžová. Klasika v nízké i vysoké verzi je nejprodávanějším modelem vůbec a protože jsou modely unisex, růžová je pro holky i pro kluky.

C142365 1590CZK

Zvykly jste si na podpatky? Chuck Taylor All Star Platform Plus mají v patě vsazený klínový podpatek, takže i sportovní bota fandí dlouhým nohám a ženským křivkám. Sice jsem v některých ze svých článků psala, že jsou tyto boty over, ale ženy je bezmezně milují a tak jsou asi zpátky ve hře.

C542432 CTAS PLATFORM PLUS 2290CZK

Mými jasnými favority jsou Chuck Taylor All Star Well Worn (opět unisex). Ty navazují na loňskou kolekci Washed a i letos má tento model vzhled obnošené a okopané tenisky. Šetří mi tím práci, já ty svítivě bílé podrážky nijak zvlášť nemiluju. Dostupné budou jak vysoké, tak i nízké verze.

C142630 CTAS WELL WORN 2290CZK

Za zmínku ještě stojí Chuck Taylor All Star Side Zip se zipem po straně, takže se do boty dostanete i jinak, než klasickým způsobem. Dostupné budou v černé a bílé variantě se zlatou nebo stříbrnou špičkou. Metalické odstíny mají v módě nadčasovou hodnotu, to víme. A teď trochu legrace nakonec... kdo miluje Simpsonovi, počká si na limitku vyhlášenou rodinkou.

C542617 CTAS SIDE ZIP 1990CZK

C142391 2 2190CZKConversky by se měly objevit od března ve skateshopech, v Converse Shopu v Jámě a v obchodech Destroy. Hlídejte si to!

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?