Menu
Tablet menu

Sázím na bílého koně

Od té doby, co Steve Jobs neohroženě poslal tuto monochromatickou barvu do života boháčů, vznikla černé přímá konkurence.

Z bílé barvy chytám paniku, ale to je čistě osobní:). Můj koncept v hlavě, že mi bílá nesluší, byl nedávno prověřený na svatebním eventu značky Gant, kde jsem oblékla bílé šaty a sklidila v nich nečekaný úspěch (nešla jsem za nevěstu, jen podotýkám). Chvilku na to jsem připravila do časopisu Jackie (1) bílý editoriál a teď se na sklonku roku 2013 k bílé dotřetice vracím. Něco na ní totiž je. A zatímco bílá frčí v létě hlavně v souvislosi s bronzovou pleťovkou, mě bílá zajímá spíš v zimě. Je fatální, božská a nepřehlédnutelná. Ve světě ji návrháří, módní redaktorky i blogerky fatálně milují, a možná proto je stálou součástí letních i zimních trendů už několik let. Naučme se ji tedy nosit. Dobrým základem bílého snu jsou bílé džíny a bílá košile v pánském stylu. Osvědčil se mi i bílý rolák, bílé kožené tenisky (super kožené mají v Egoist Fashion), bílý "ručně pletený" svetr nebo bílé oversize tričko. Pokud na bílou v celém rozsahu nemáte odvahu, zkuste ji v kombinaci s nude odstíny. To vypadá taky super. Kabát nebo koženého křiváka můžete sehnat ve slevách.

 

 

A bílá v praxi. Bílá samozřejmě funguje i s černou, ale tuhle možnost už máme zvládnutou. Pokud ne, inspiraci najdete tady.

 

 

 

 

 

 

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?