Menu
Tablet menu

Isabel Marant pour H&M

Francouzský styl, který kombinuje městský postoj, bohémskou eleganci a rockenrolového ducha.

Výsledek spolupráce módního řetězce H&M s francouzskou návrhářkou Isabel Marant byl včera, 7.listopadu, oficiálně představen českým deníkům, webům a blogerům. Mezi nimi se objevili i herci nebo umělci, kteří úzce spolupracují s tzv.háemkem, tedy přesněji nosí jeho oblečení. Několik VIP osobností se už na tiskovce objevilo v kouscích, na které si ostatní smrtelníci počkají až do 14.listopadu, kdy se celosvětově Isabel začne prodávat.

Něco o kolekci
Pánskou i dámskou řadu doplňuje dětská linie, která je velmi podobná té dospělé a je vlastně jen takovou vtipnou zmenšeninou. Většina věcí se dá dobře vzájemně kombinovat, osobně mě baví kožené kalhoty s boční šněrovačkou, které za 6999 Kč jen těžko někde jinde pořídíte. Zajímavé jsou objemné svetry s etno motivy, ale ne každému bude tento styl sedět. Osobně bych určitě investovala do bot, jsou perfektně vypracované, pohodlné a z kvalitních materiálů, jako byste je kupovali v butiku přímo od Isabel Marant. Velmi kvalitní jsou i basic trička, jež jen zdánlivě vypadají basic. Na těle odvedou kus práce, to vám slibuji. Šperky jsou spíš pro radost, ale jednoho favorita, náramek připomínající hadí kůži, mezi nimi přeci jen mám.

Isabel Marant netvoří žádnou nenositelnou extravaganci, je oblíbená právě pro schopnost tvořit takové věci, které chce "ulice" oblékat. Ale konec přemlouvání, rozhodnutí, jestli se ve vašem šatníku objeví něco ryze francouzského, je jen a jen na vás. A víte jak to je. Ty nejlepší a v podstatě i nejlevnější kousky zmizí během pár hodin hned první den prodeje.

A teď pár momentek z eventu:)

Kolekce

Lodičky. Ty jsou super, na ulici i na večírek.

Jakub Polanka, který se nacpal do dětského. Takže pokud na vás nějaký kousek nezbyde, zkuste jít touto cestou:-)

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?