Menu
Tablet menu

45 módních přehlídek, 54 designérů

Mercedes - Benz Prague Fashion Weekend začíná, odstarovala ho v dopoledních hodinách tisková konference.

Během následujících dnů (až do soboty) budeme my, módní fanoušci opět v pozoru, protože nás  čekají přehlídky, prodejních showroomy, workshopy a diskusní panely, které představí to nejlepší z české módní scény. Pozvání přijalo i několik významných hostů společenského a kulturního dění, včetně studentů módního designu. Dnes byl představen oficiální program módního "víkendu" a tak myslím, že máme co dělat všude být a přitom ještě sledovat novinky z módních metropolí, které, narozdíl od nás, prezentují už jarní sezónu. FW SS/14 a MBPFW jsou v plném proudu.

Zítra, ve čtvrtek, přesně ve tři hodiny odpoledne zahájí Simona Krainová a Viera Schotterová přestřižením pásky dny plné módy v hlavním stanu na začátku Pařížské ulice.  První den tedy otevře komponovaná show komerčních značek, která představí svoje módní tencence. Pátek je věnovaný módním návrhářským stálicím (Ivana Follová, Hana Havelková atd.) a exkluzivním concept storům v okolí ulice Pařížská. Sobota se ponese v duchu progresivní generace českých návrhářů ( Zuzana Kubíčková,  Lenka Štěpánková, Jakub Polanka a další), v neděli večer se můžete těšit na Start - up. Čestným hostem celé akce je Jimmy Choo, partnerem Mercedes - Benz. Modelky líčí vizážisté Maybelline a vlasové idee realizuje tým značky Redken. Oproti loňskému roku, kdy jsme vybíhali "Nerudovkou" na Pražský Hrad je současná lokace, tedy hlavní stan, na mnohem dostupnějším i atraktivnějším místě. Pro všechny. Informace, program a výstupy najdete na webových stránkách.P.S. Dobrý skutek?
Zakoupením módní charitativní tašky MBPFW bag přispějete na nadační fond Impuls, jehož cílem je podpora projektů věnující seproblematice roztroušené sklerózy.

P.P.S: Kdo je nejkrásnější?
Slovenská topmodelka Viera Schotterová je nadpozemsky krásná a neokoukaná. Na tiskovce jsem se na ní mohla oči nechat. Čiči prostě.

 

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?