Menu
Tablet menu

Co má společného street art a Louis Vuitton?

Poslední umělecká kolaborace je další zastávkou značky Louis Vuitton na cestě živou scénou street artu.

Ta začala už vloni spoluprací s umělci AIKO, RETNA a Os Gemeos. Pro sezónu podzim/zima 2013 přizval label ke spolupráci tři nové mezinárodní hvězdy street artu: první z nich je Eko Nugroho z Indonésie, druhou EINE z Velké Británie a třetí eL Seed s franko-tuniským původem. Všichni tři umělci vyjádřili svoji uměleckou vizi na kultovní velkoformátový šátek Louis Vuitton, který pořídíte za necelých 14 900 Kč. Pokud vám cena přijde přehnaná, jako příznivkyně všeho nestandartního bych ráda připomněla, že tak trochu investujete do umění. Šátek má nadčasový design, můžete jej tedy nosit napořád. Na krku, na hlavě jako turban, kolem ramen...když vás na těle omrzí, pověste ho na zeď místo klasického obrazu (tahle varianta se mi zamlouvá nejvíc). Další možnosti? Můžete do něj stylově zabalit miminko nebo šátek jen ležérně přehodit přes kočár, místo deky. Šátek funguje i na pracovním stole jako designový ubrus-běhoun. Pravděpodobně jsem nevyčerpala všechny jeho kreativní možnosti, takže jestli máte další nápady, jak tento luxusní doplněk využít, sem s nimi! 

A tady jsou:
Kombinací městských a popkulturních vlivů s tradičními indonéskými motivy se Eko Nugroho snaží oživit mytické zvíře v záměrně kontrastních barvách na geometrickém pozadí připomínajícím ještěří šupiny.

EINE navazuje na odkaz značky Louis Vuitton a vyjadřuje svoji vášeň pro cestování slovy a barvou. Výraz "great adventures" (velká dobrodružství) psaný velkými písmeny se objevuje na dramaticky černém pozadí.

eL Seed, inspirovaný arabskou kaligrafií, vytvořil ladnou kompozici z kudrlinek umění svých předků na pozadí vzoru Monogram.

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?