Menu
Tablet menu

Chcete vydařený životní remake?

V budoáru Lazy Eye znásobíte svoji ženskost, smyslnost a ucítíte neodolatelnou potřebu elegantně si zaflirtovat.

Můžou za to šaty návrhářky Hany Hagarové Noble, která miluje 50.léta a v jejich duchu tvoří i žije.Osobně si myslím, že mají "padesátky" nějakou kouzelnou moc. Nabízejí totiž k vyzkoušení spoustu rolí, které jste si možná ještě nedovolily přijmout. Naivní Marylin, drzá holka z přístavu nebo sicilská vdova? Té poslední jmenované jsem podlehla já.

Ale jsou tu i jiné příběhy
Kabriolet, za volantem James Dean a Pacific Coast Higway. Hmmm. Se siluetami padesátých let se vrací ženskost a smyslnost do hry. Vosí pasy, rovná záda, točivé sukně, vlnící se vrstvené spodničky a trochu líný (nebo drzý) pohled žen, které baví být femme fatale. Pravdou je, že když si obleču černou sukni s bílým puntíkem, každý se za mnou otočí. A to ani nemusím mít podpatky, prostě se jen tak samozřejmě zhoupnu v bocích, přihmouřím oko a je to.

Svatba, promoce, dostihy nebo jen dokonalý styling pro všední den?
Kolekce se u Lazy Eye mění velmi často, protože každý model šatů je ušitý jen ve dvou exemplářích, tedy ve dvou velikostech. Nebo si nechte ušít šaty na zakázku a jinou sokyni v estejném modelu nepotkáte. K šatům si hned na místě můžete vybrat i stylovou kabelku, úzký pásek a jít rovnou do šumu. Pupupidů!

Co se u Lazy ještě chystá
Lazy Eye plánuje půjčovnu svatebních šatů nebo podzimní dýchánek pro milovnice retra. vše na podzim. Jestli se podzimu nemůžete dočkat, vydejte se k Lazy na malou ochutnávku už teď. Summer time totiž přeje letním láskám, vášnivým polibkům i procházkám s nadýchanou sukní a je tedy škoda marnit čas.
www.lazyeye.cz

Intimní prostředí, kde vznikají velké věci:-)

Všechno tady má styl

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?