Menu
Tablet menu

Tváří Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend je slovenská topmodelka Viera Schottertová

Viera Schottertová je jedna z našich neúspěšnějších modelek. Už ve svých 15 letech vyhrála prestižní soutěž pro modelky, která jí otevřela dveře do celosvětového modelingu. Během své úspěšné kariéry žila 12 let v New Yorku a pracovala pro světoznámé značky. Nafotila například celosvětové kampaně pro kosmetiku Chanel a Rimmel. Byla tváří  reklamní kampaně  oděvního domu  Armani, Gant a nechyběla v prestižní kampani Victoria’s Secret. Spolu s Karolínou Kurkovou jsou jediné z českých a slovenských modelek, které nafotily celosvětovou kampaň pro značku Mango. „Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend je po dlouhé době prvním projektem v rodné zemi do kterého jsem se rozhodla zapojit. Přesvědčil mě svou vizí, posláním a hlavně vysokou profesionalitou. Jsem velmi ráda, že formát světového  fashion weeku  se dostal i k nám,“ uvedla na tiskové konferenci Viera Schottertová.

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend je stejně jako všechny světové fashion weeky, zaměřený hlavně na podporu lokálního módního trhu. V současné chvíli je na módní událost roku již přihlášeno více než 35 českých designérů a sedm módních značek. Těšit se tak můžete na Kateřinu Geislerovou, Jakuba Polanku, Hanu Stocklassovou, Petru Balvínovou, Hanu Havelkovou, Chatty, Pavla Brejchu, Vladimíra Staňka a další. Návštěvníkům se představí ve dnech 18. až  22. 9. 2013 v atraktivní zóně poblíž Pařížské ulice ve fashion stanu. Za designéry bude čestným hostem Jakub Polanka, současná jednička mezi českými módními návrháři.

Část programu je věnována mladé generaci nastupujících módních designérů a fotografů. I v letošním roce probíhá v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend soutěž pro mladé návrháře s názvem START-UP. To je prestižní módní soutěž pro studenty a čerstvé absolventy oděvních a uměleckých škol na území České a Slovenské republiky. Novinkou letošního roku je předprodej a prodej vstupenek na webovém portálu www.fashionweekend.cz, který bude spuštěn od 1.srpna 2013. Kromě jednotlivých vstupenek si můžete koupit tzv. fashion passy na celou dobu konání akce.

Vizuál MBPFW nafotil Matúš Tóth.

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?