Menu
Tablet menu

Vyjímečný Polanka vdechl šatům život

Jakub Polanka a salon Petra Měchurová společně uspořádali malou privátní show, plnou květinové inspirace, rozvlněného hedvábí a pastelových barev.

Přehlídka s  názvem Couleur des fleurs se inspirovala obrazy Moneta a větrem, který tak trochu symbolizuje momenty prchavosti. Dvanáct outfitů se předvedlo, pro naše zeměpisné šířky, trochu netradičně. Hurá. Součástí krátkého mola byl kulatý stůl, na kterém díky větru samotné hedvábí rozehrálo svůj příběh. I romanticky splétané vlasy měnily v proudu vzduchu svůj původní look a díky těmto neočekávaným a uměleckým ambicím se vlastně tato přehlídka dá pojmout jako malá performace. Choreografkou projektu byla Olo Křížová, modelky zajišťovala agentura Czechoslovak Models (bohužel, myslím, že akce by si zasloužila slečny pohybově nadanější).

Zhodnocení? Dobrá choreografie zkušené Olo, skvělé Polankovy nápady, jak z jednoduchého střihu dostat maximum, trochu nesourodé líčení Lucie Gibodové a velmi inspirativní vlasový styling ve mě zanechal pocit radosti, že i takové věci se dají v Praze zažít. Pěkné to bylo.

 

 

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?