Menu
Tablet menu

Vezmeš si mě, vezmu si tě…

Když žádost o ruku, tak velkolepá, když zásnubní prsten, tak jedinečný. Ale kde takový vzít? Ti z vás, kteří nesnášejí svatby, žádosti o ruku, svátek zamilovaných a jakýkoliv „ohraný a zprofanovaný“ akt slibu lásky, překlikněte jinam. Vy ostatní - klasici a vyznavači romantiky – pokračujte prosím dál, protože už za pár řádků konečně najdete tipy na zásnubní prsteny, které nenosí každá druhá.

O originalitě by totiž zásnubák měl být, ale faktem je, že místo toho všechny vypadají tak nějak… stejně. Kroužek, uprostřed něj briliant v některém z klasických výbrusů. Zkrátka, pokud na vás zrovna nečeká ženich s opravdu tučným kontem, třeba z rodu Rotchildů, výběr něčeho tak cenného, jako je zásnubní prsten, se zužuje na pár, podle mě dost ohraných, modelů. Nic proti, i ty samozřejmě vypadají krásně, ale kdo má rád osobitost nebo extravaganci, chce prostě něco víc. Jednou z možností je samozřejmě kreativní návrh a realizace prstenu u soukromého zlatníka, ale kolik takových kreativců znáte? Při výběru zásnubního prstýnku se přitom v žádném případě nemusí hrát na skromnost. Ani co do nápadu, ani co do ceny. Co se té týče, měla by mít hodnotu tří měsíčních platů snoubence a toto nepsané pravidlo má samozřejmě svoje důvody. Muž se vyhne unáhlenosti a naučí se šetřit i investovat do své budoucí ženy. A věřte mi, tuto průpravu v manželství mnohokrát oba oceníte. I samotné zasnoubení pro vás pak bude mít rázem větší váhu a stane se skutečně jedním z nejromantičtějších kroků, který vás v životě potká a který na rozdíl od svatby není tak svazující ani náročný na přípravu.

P.S.: Pro jistotu jsem si udělala malou anketu, oslovila dvacet mužů s různými příjmy, z nichž většina by se dala zařadit mezi střední třídu, a všem položila stejnou otázku: Utratil byste za zásnubní prsten částku ve výši tří měsíčních platů? Většina z nich odpověděla NE. Přikládám tedy ještě jeden svůj názor: takové si prostě neberte.

Tipy na zásnubní prsteny: Dior, Tiffany, Alo Diamonds, Hallada, Chopard, Cartier, Pandora.

Naposledy změněno
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?