Menu
Tablet menu

Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka

Nedávno jsem líčila spoustu žen jedné nejmenované korporace a všimla jsem si, že řada z nich měla krásné dlouhé řasy, které přesto, že byly nalíčené, směřovaly dolů a dělaly tzv. smutné oko.

A proto je tu moje připomínka nástroje, který je dobré mít ve své make - up výbavě, protože většině z nás prokáže dobrou službu. Lush Curler. Kleštičky řasy krásně otočí, opticky otevřou oko a ideálně připraví řasy pro nanesení maskary. Na pinterestu najdete spoustu návodů k jejich použití, takže chce jen překonat strach (je fakt zbytečný) a vybrat si hned napoprvé ty správné. Protože...do efektu dokonalých řas se zamilujete. Slibuji! Osobně dávám přednost klasice, ve svojí profi výbavě mám stříbrné midsize od MAC, jež mají dokonalé ergonomické těsnění a taky se s nimi lépe dostanete do koutků oka. Sedí kratším řasám a zapadlejším víčkům. Nedám dopustit ani na druhou, už standartní velikost kleští od Bobbi Brown, jejichž výkon také nepřehlédnete. Na trhu objevíte i moderní plastovou verzi kleští, které mají tu výhodu, že je můžete bez obav nosit v kabelce nebo s nimi cestovat, ale pokud si ráno řasy upravíte, už Lush Curler stejně během dne potřebovat nebudete. Navíc mě se s plastovou variantou až tak dobře nepracuje.

vruce

DOBRÉ VĚDĚT!!!
1. Nepoužívejte kleštičky po nanesení řasenky. I když to vypadá logicky, vizážisté někdy pro lepší efekt řasy ještě upraví jako finish touch. Pokud to budete dělat pravidelně, pravděpodobně si řasy polámete a navíc kleštičky budou všude od maskary a nebudou spolehlivě pracovat.

2. Pokud budete váhat nezi kovovými kleštičkami nebo plastovými, zvolte raději klasiku, protože metalické prostě déle vydrží. Miluju kleště od MAC, Bobbi Brown a značku Shuemura, kterou seženete jen online mimo Českou republiku.

3. Jedním z triků, které jsem posbírala po světě - pro větší účinek nahřejte kleštičky horkým vzduchem z fénu a teprve potom použijte na svoje řasy. Výsledek (natočení) je ještě dokonalejší, než když s kleštěmi pracujete "zastudena".

4. Kleště pravidelně čistěte stejně jako vaše štětce. Přeci jen se pohybujete kolem očí a zánět spojivek nebo víček je kvůli špíně zbytečný. Dražší kleštičky obvykle seženete  s náhradními gumičkami a v látkovém  sáčku, doporučuju je tedy nosit v něm, aby se nezkřivily a byly v čistém prostředí.

mackleste

Midsize od MAC, cena 460 Kč

bobbiny

Klasika od Bobbi Brown i s látkovým sáčkem, cena kolem 550 Kč

Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

2 komentáře

 • baboons

  If you wish for to obtain a great deal from this article then you have to apply such techniques to your won web site.

  Nahlásit
  napsal(a) baboons Odkaz Komentáře
 • http://china0734.net

  We should be cautious even though picking a locksmith, as we will need
  a skilled that will be ready to securely safe our treasured items.
  • Don’t forget to check its compatibility with your
  building structure and the ability of the system to deliver a good sound
  quality which depends on the structure of your home.
  This is one of the miracles an auto locksmith can perform.

  Nahlásit

Zanechat komentář

zpátky nahoru
 1. New
 2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?