Menu
Tablet menu

Smokey eye po francouzsku

Francouzské ženy nemají rády práškové stíny, protože jsou příliš komplikované. Dávají přednost kouřovým očím s krémovou texturou. Podle Francouzek jsou prý jiskřivé oči a dokonalé řasy opakem toho, čemu se říká šik (američanky teď pravděpodobně běsní:). A protože se o Francouzkách traduje, že jsou v podstatě líné, dává smysl, že si vybírají multifunkční produkty, kterými zrychlí a usnadní celý proces líčení. Použijí concealer, zvýrazní obočí, přidají blush a jde se. Na líčení pro sebe mám podobný názor, takže se můžu za tuto myšlenku a vybrané produkty hrdě postavit.

1. Dior black eye pencil, tužka, s níž se dá dobře pracovat. Díky ní vytvoříte jemnou i silnou linku, kterou můžete, nebo nemusíte lehce rozmazat do přirozena. Linku veďte tužkou těsně kolem řas, tak bude oko vypadat tmavší.

covers Y0739100

2. Pokud si mám vybrat stíny s mastným efektem, potom mě baví novinka od Nars. Fascinující nové Dual - Intensity Eyeshadows umí být jemné i dramatické zároveň. Můžete je použít nasucho nebo namokro, kdy je jejich barevný odstín mnohem dramatičtější.

0607845019336

3. Kdybych si měla vybrat tvářenku - blush, nemůžu být bez Pot Rouge od Bobbi Brown. Sympatické balení se zrcátkem, malá velikost, velký výkon. Jen párkrát barvu vklepnete na tvář, tedy na "jablíčka" zepředu, to je takový omlazující trik a prstem vklepejte i trochu na rty. Produkt je matný a vypadá absolutně super! Nepotřebujete štětec a velikost je párty:)

Bobbi Brown Pot Rouge

A malý trik nakonec. Pokud máte doma suché oční stíny a nechcete si pořizovat nové, zkuste suchý stín rozmíchat třeba s měsíčkovým balzámem na rty a poté je lehce vklepejte do víčka. Tak dosáhnete přesně požadovaného krémového stínu, o jakém se v textu zmiňuji.

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?