Menu
Tablet menu

Nude líčení od Chanelu

Pořád samé nude...ale jak ten časopisový nude look vypadá v normálním životě? Trochu jinak. Protože rtěnky v barvě coffee latte jsou ve skutečnosti na bytostech dost odporné a sluší málokomu.

Použitelný nude look je vlastně o jemném, přirozeném a zdravě vypadajícím líčení, vždycky je v nude odstínech zastoupený broskovový nebo růžový pigment, protože jinak byste vypadaly jako smrt. Nude look by měl vycházet z vašeho naturelu. Jen oživit pleť, kleštičkami srovnat řasy, průzračným gelem usměrnit obočí a zjemnit rty. Když máte rty zabarvené více dočervena, přirozeně béžové z nich prostě nevykouzlíte. Leda photoshopem, jako to dělají na všech reklamách, z kterých padáme do kolen.

Jak a čím osvobodit líčení od líčení?
V roce 2013 vyhlásil Chanel manifest zdravého vzhledu. A tak po asi deseti odstínech pudru Les Beiges, přibyly další produkty, které z přirozenosti tvoří styl. Imitace barevných odstínů přírodní pleť, zjednodušení až do posledního detailu. Od složení až po používání. A protože je léto, lehce glow či shine produkty, tedy produkty s přirozeným leskem, přijdou vhod. Z nabídky mě nejvíce baví tyhle dvě novinky!

Podkladová báze s názvem Les beiges All-in-one healthy glow fluid SPF 15
Tenhle fluid je lepší než tradiční make-up i všechny BB dohromady. Jeho zajímavá textura na obličeji doslova taje a vytvoří tak podklad připomínající pleť prosycenou čerstvým vzduchem. Není stoprocentně krycí, to je jasné, ale kdo chce ve volném čase vypadat jako maska? Já tedy ne. Kombinace gelu a pudru zjemní nerovnosti, SPF 15 poskytuje základní ochranu proti slunečnímu záření. Hydratační složky působí celý den, takže se budete cítit dobře a žádná nepřirozená vrstva vás nebude otravovat. Na tomhle produktu mě baví i jeho vůně, do jasmínu jsem celoživotně zamilovaná, mák a brambořík je kombinací, s kterou mám tu čest poprvé. Balení v tubě můžete mít celý den při sobě, oceníte jej i na cestách. Ze třech odstínů si určitě vyberete. Já mám 30.

Chanel-Les-Beiges-Healthy-Glow-Fluid-1

Cena: 1200 Kč/30 ml

Pudr Healthy Glow Multi-colour SPF15
Trio projasňujících barev, kdy jedním z odstínů je klasický pudr s lehce měňavým odstínem. Obsahuje hydratující bambucké máslo, vitamín E, přírodní bavlnu a výtažek z bílé růže (jak tam všechny tyhle složky dostanou je pro mě velkou neznámou, ale…). Pudr nabízí více možností, jak jej používat. Buď můžete míchat všechny odstíny dohromady a jako bronzer nanášet na vystouplé části v obličeji pro opálený zdravý vzhled ( vy ženy v open space dobře čtěte:), nebo jen použít nejsvětlejší odstín jako rozjasňovač, střední na celou tvář a nejtmavší pro vystínování. Já tímhle produktem občas zmatním i rtěnku.

tvarenka

Cena: 1560 Kč

 

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?