Notice: Undefined variable: GK_TEMPLATE_MODULE_STYLES in /data/www/martimaty.cz/public_html/templates/gk_fashion/component.php on line 22 Féminin Pluriel a masculin Pluriel - martimaty
Logo
Vytisknout tuto stránku
Féminin Pluriel a masculin Pluriel

Féminin Pluriel a masculin Pluriel

Ženy voní po kytkách a muži po holení.

Pro mě a pro tebe. Tak by se zjednodušeně daly popsat dvě nové vůně značky Maison Francis Kurkdjian Paris, které přijel do Prahy představit CEO a co- founder společnosti, Marc Chaya. Uvedení proběhlo jen pro úzký okruh novinářů v concept storu Ingredients, hned poté šly obě nové vůně do prodeje.

féminin Pluriel a masculin Pluriel
Zrcadlový efekt, princip ženskosti a mužnosti. Dvě nové vůně ignorují trendy a sází na tradici, ale moderně zpracovanou. Květiny a vůně pěny na holení by se zdál v době testování oudů jako risk, ale opak je pravdou. Je to dokonalá sázka na jistotu. Féminin Pluriel je květinová chypre vůně, jež obsahuje buket florentinského kosatce, růži z Grass, egyptský jasmín, konvalinku, květ pomerančovníku s klasickým chypre základem, kterému vévodí vetiver a pačuli z Indonésie. Masculin Pluriel v sobě mísí levanduli z Provence s jemně koženým akordem červeného cedru, pačuli z Indonésie a haitský vetiver. Můj názor? I když já bych se nejraději rozpustila v ambře a karamelu (květiny nejsou mým must have), musím přiznat, že dámská Pluriel je fascinující a dokonalá. A pánská? Dělá z mužů klasické muže. A na to my ženy vždycky slyšíme.

Dámská EdT, 70 ml stojí 3400 Kč, pánská EdT 70 ml je za 3100 Kč, novinky i celá značka exkluzivně v Ingredients store.

to-jsou-ony

Dvě novinky

Marc-Chaya

Marc Chaya

testery

Ingredience

kurk-a-kuba

Ani jsme nedutali

 

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
martimaty © 2013