Menu
Tablet menu

Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií

Používáním čisté kosmetiky si přestanete trvale poškozovat pleť a to i v tom smyslu, že zmírníte nebo doslova zastavíte vznik pigmentových skvrn, které vylézají na povrch právě používáním antikoncepce nebo chemických přípravků. Kdo by chtěl chodit s tmavým knírem nebo fleky jako pětikoruna…já tedy ne.

Pro příznivce přírodních produktů a vyznavače ekologie, pokory k přírodě a touze aspoň po nějaké známce životní harmonie je nově na českém trhu přírodní kosmetika napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií až po okraj každého kelímku nebo lahvičky. Nevím, jestli je stoprocentní bioznačkou na trhu, i když distributoři hrdě hlásí že ano, ale pokud ne jedinou, tak určitě jednou z mála. Na něco takového jsem dost dlouho čekala. Po počátečním lehkém odporu k bylinným vůním jsem si  na krémíky velmi rychle zvykla. Na zkoušku jsem začala startovacím, cestovním balením a už po třech týdnech musím říct, že si koupím dospělou velikost. Postupně selektuju, co je mým must - have a zatím jasně vede noční péče. Když si totiž krém nebo balzám dáte do dlaní, okamžitě se vám mění v neuvěřitelně příjemnou hmotu připomínající..hm, třeba med a ta se krásně roztírá i vstřebává do pokožky.

kreminlight-solo

O co tady jde
Základem všech produktů je směs přírodních, čistě za studena lisovaných bioolejů. Tvůrcem této kosmetiky je italský lékař (jméno najdete v historii značky na webu), který sestavil recepturu na základě dlouholetých znalostí homeopatie a léčivých bylin. Během péče nebo používání této kosmetiky dochází k detoxikaci, výživě a regeneraci pokožky, při dlouhodobějším používání se pleť vrátí k příjemném standartu, který jsme znali jako děti. Takže hladká pleť, schopna radovat se ze slunce i z mrazu. Bude reagovat normálně, vypadat normálně a přijde i určitý pocit zadostiučinění, že jste z chemického kolotoče aspoň jednou nohou venku.

Od hlavy a ž k patě
Kosmetika Inlight má vcelku přehlednou řadu výrobků, které zajistí kvalitní péči o obličej a péče o tělo. Za opravdu super skvělý považuji balzám na redukci pigmentových skvrn, který pomáhá i na odřeniny, popáleniny a jakékoliv hojení. Tělo můžete zabalit do tělového oleje, másla a nohy dobře zregenerujete balzámem na namáhanou pokožku chodidel. Pokud se vám chce používat nějakou opravdu bio vůni, můžete zkusit unisex kolínskou Eau de Philae. Bude pravděpodobně fresh, osobně jsem ji nezkoušela.

Sociální odpovědnost demonstruje Inlight ekologickou a přírodně odbouratelnou výrobou obsahu i obalů, krabičky nejsou lepené, jsou papírové, tisk je ze sójového inkoustu. Kosmetika je vhodná pro vegetariány a vegany. Biokosmetiku momentálně seženete v lékárně v Palladiu nebo na www.biorganica.cz. Cena je vyšší, není mi jasné, proč se za přírodu platí tak vysoké peníze, ale v porovnání se všemi těmi podivnými produkty a obaly vyráběhjícími se v Číně to nakonec dám ( i když mrmlám pod vousy).

okkytky

Bylinky a květinky:)

cestovniilight

Cestovní sada

1397374901.448405.1

Neskutečně příjemná konzistence nočního balzámu...něco jako med smíchaný s bylinkami a oleji. Teplem se hmota příjemně rozpouští a vstřebává do pokožky. Blaho.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?