Menu
Tablet menu

Čtyři nové střihy, které jaro miluje

Vypadá to, že je éra dlouhých vlasů v jedné délce je u konce. Alespoň podle reportu americké Elle. A to se mi samozřejmě líbí, když se teď učím stříhat. Takže pro ty z vás, které se zkracování nebojí, mám pár tipů na trendy účesy jara 2014. Samozřejmě jeden dlouhý účes tady je:)

Asymetrický pixie
Kultovní krátký účes je zpátky, podstoupila ho i Jennifer Lawrence (tvář Dioru) nebo Pamela Anderson z Pobřežní hlídky ( ona v něm velmi prokoukla). Proč asymetrický? Protože se nosí s prostříhanou dlouhou patkou, padající přes oko. Vypadá jako sesekaná žiletkou a nebojte se, pokud je dobře střižená, skýtá i další možnosti. stylingu Třeba ji můžete přes kulatý kartáč vyfoukat nahoru.

a 3x-vertical

Klasický bob, neboli mikádo v jedné délce
Ano, nemluvíme tu o vystříhaném krku a tvaru podkovy, tohle mikádo je po vzoru britské ikony Alexy Chung. Sluší spíš vlnitým vlasům, dá se nosit s kratší ofinou anebo s přerostlou, rozdělenou na prostředku. Výhodou tohoto střihu je, že přirozeně a pěkně dorůstá (pro ty z vás, které nechcete chodit často ke kadeřníkovi). Dobré je využít nějakých highlights pramínků, ale protože nás čeká léto, vlasy nejlíp a nejpřirozeněji stejně vyšisují na slunci.

alexa-chung-lfw stella mccartney arrivals 01 wenn37383513

Rozcuchaná dětská ofina
Přidejte k vlasům na lopatky ofinu. Kratší a rozcuchanou. Třeba jako Suki Waterhouse, která tenhle účes 70.let umí nosit. Alespo’ nějaká změna, ne?

suki-waterhouse-at-2014-elle-style-awards-in-london 1

Dlouhé vlasy
Buď dejte vyniknou jedné délce střihem one lenght, nebo vlasy kaskádovitě sestříhejte a k nim přidejte patku nebo přeroslou ofinou vyfoukanou směrem z obličeje - tenhle střih je teď na výsluní. Kaskádovitý sestřih má jednu nesmírnou výhodu a to tu, že opticky tvoří objem a strukturu. Navíc se doma dobře upravuje. Doporučuju konce vlasů zatáhnout olejíčkem nebo nějakou stylingovou pastou, aby nebyly příliš” do větru”.

elle-blog-richkids-v kopie

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?