Menu
Tablet menu

Měla jsem skvělý víkend

Protože jsem si na sebe udělala čas. Příjemnou součástí plánovaného rozmalujícího víkendového rituálu byla kromě slunce i organická kosmetika Éminence Organic Skin Care. Moje seznamka s touto beauty značkou proběhla už na začátku roku přímo v salonu Toni & Guy (Dlouhá ulice v Praze), kde Éminence našla svoje místo. Z konceptu jsem byla tak nadšená, že vám ho trochu přiblížím.

O čem to je?
Přírodní produkty v bio kvalitě pocházejí z organických farem v Maďarsku. Přirozeně, ale výrazně voní, právě proto, že obsahují vysokou koncentraci vitamínů, ovocných kyselin a přírodních enzymů, v nichž jsou slupky, dužniny a jadérka ovoce i zeleniny (to je koneckonců vidět na fotkách). Éterické oleje, koření a přírodní barviva v tom čarovném mixu také udělají své. Rozhodně tu nenajdete parabeny, konzervanty, ftaláty nebo ropné deriváty, ani spoustu další chemie, jež ve většině výrobků na trhu stále ještě je. V salonu jsem vyzkoušela téměř dvouhodinové ošetření. Byla jsem opečovaná, hydratovaná a tak vláčná, že další pracovní schůzka už prostě nepřipadala do úvahy. Takže moje rada zní. Buď si během dne naplánujte jen zkrácenou spa verzi nebo si vše rozvrhněte tak, abyste po ošetření vypili čaj a šli rovnou do postele.

Všechny body spa programu na sebe navazují, zažijete tak intenzivní péči o celé tělo bez přestávky. Při působení masky na obličeji probíhá masáž těla, velmi příjemná, podobná těm thajským aroma masážím, na nichž jsem si už vytvořila závislost. Každopádně, pokud máte čas, chuť, peníze a hledáte příjemné ošetření obličeje i těla, vyzkoušejte a pořiďte si, co bude vašim čichovým buňkám milé. Je z čeho vybírat.

Zamilovala jsem si oční krém Herbal Eye Contour Cream, čokoládovou a kokosovou masku, Citrus lip Balm, který má šik balení a dokonalou příchuť citrusů, rty jsou po něm úplně naducané a fresh. Jedním z důvodů, proč mi je Éminence Organic tak sympatická je, že z každého prodaného produktu jdou finanční prostředky na vysazení jednoho stromu. Téma sociální odpovědnosti firem mě čím dál tím víc zajímá.

masky

Přehlídka masek a krémů

sera

Séra

lipbalm

Zmiňovaný citrusový balzám na rty

tonika

Čističe a tonika

newzelena maska z okurky

Můj favorit, cukrový peeling z okurky a máty. Absolutně fresh!

oleje

Tělové oleje, meruňku a mimósu, které se používají v salonu, si můžete dopřát i doma.

BEAUTY DAY SPA Éminence Organic Skin Care
Dlouhá 13, Praha 1
tel: 733 294 005
www.eminence.cz

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

1 komentář

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?