Menu
Tablet menu

Vyzkoušejte převratný odlakovač Nail polish remover Wipes od Crabtree & Evelyn

Na rozdíl od tradičních acetonových odlakovačů se škodlivými uhlovodíkovými rozpouštědly obsahují tyto Crabtree & Evelyn ubrousky jemné a šetrné přísady na bázi soji.

Získané z přírodních surovin jsou biologicky odbouratelné a tedy mnohem ekologičtější volbou pro všechny  "uvědomělé". Ubrousky obsahují výživné oleje a hydrataci, které opravdu pomáhají nehtovým kůžičkám i samotnému nehtu být v lepší kondici než při používání klasických odlakovačů, jež nehty extrémně vysušují. Každý ubrousek je balený zvlášť, což oceníte i na cestách, na kterých hrozí, že se klasický odličovač vylije a zničí celý obsah kufru. Velmi příjemné je i to, že tato novinka v péči o nehty neprodukuje žádné dusivé výpary ani zápach (naši muži budou mít radost:).

Moje zkušenost?
Jeden ubrousek stačí na odlakování všech deseti prstů (je jedno, jestli máte rudý nebo nude lak). Nechte jej chvilku přiložený na nehtu, protože tak se lak rozpustí a jde dobře setřít. Nehty vypadají po odlakování super, doslova září. Pokud budete chtít po odlakování lakovat nehty znovu, ruce si nejdříve umyjte. Díky olejům a výživě jsou mastné a tak by lak nemusel dobře přilnout. Já doporučuji aspoň hodinu počkat a dopřát nehtům výživu i oddech. Dobrou zprávou je, že ubrousky fungují jak na přírodní, tak umělé nehty.

odlakovac1

odlakovac2

odlakovac3

odlakovac4

P.S. Miluju to testování...opravdu!

 

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?