Menu
Tablet menu

Jak voní "pravej" chlap?

Lesem, ohněm, potem a vousama. Třeba.

Včera jsem jednoho "pravého" potkala v nově otevřeném bistru Sisters. A právě tenhle vousáč, který byl evidentně na holky (konečně) a který si dal bez ostychu excelentní "mrkvovou" hned dvakrát, se mi mi vetřel pod kůži svojí nenuceností a stylem. Inspiroval mě k napsání tohoto článku o nových vůních, jež právě dorazily do neotřelého a nekomerčního concept storu s názvem Denim Heads, protože on je v mých představách právě tím pravým mužem, kterému by lesní vůně moc slušely.

Proč zrovna Juniper Ridge
Mýdla a vůně kalifornské značky jsou unikátní svým složením, protože jsou bez jakýchkoliv umělých látek. Je to jejich největší plus, výroba čistě přírodních parfémů z ručně sbíraných rostlin a jejich následná destilace je v tomto století a hlavně našich zeměpisných šířkách dost ojedinělá. Každá ze čtyř vůní se skládá z čistých extraktů bylin, kůry, hub, větví nebo mechu, takže doslova ke kořenům se vrátil Hall Newbegin, jež v roce 1998 značku Juniper Ridge založil. Naštěstí všechno nasvědčuje tomu, že se tyto téměř zapomenuté postupy vrací do hry, protože ne každý chce pokračovat v tom vrstvení chemie zvenku i zevnitř našeho těla. Pro ty už trochu uvědomnělé bytosti tu je pokus o návrat přirozených a velmi málo škodlivých vůní, které tak divně netrčí a a nevzlínají z našich těl. Které snad i do té přírody zapadnou. V současné nabídce  concept Store Qubus & Denim Heads můžete otestovat tři produkty: pánskou kolínskou, domácí parfém a tekuté mýdlo ve čtyřech vůních, z nichž je jedna, ta s pomerančovými květy, určitě unisex. Kolínská? Ano kolínská sice nedrží tak dlouho jako parfém, ale to vlastně beru jako plus. Po zkušenosti s některými převoněnými samci jsem začala mít pocit, že už ani nevím, jaká je vlastní a přirozená vůně jejich kůže. Navíc to nanášení….chlapík v koupelně, co se natírá kolínskou…sexy myslím.

Něco o Concept Store Qubus x Denim Heads.
Malý nezávislý obchod v centru nabízí převážně pánské džíny z japonského denimu, oblečení, boty a doplňky od značek Barbour, Red Wing, Momotaro, Indigofera, Ijin Material, Japan Blue, Royal! Republiq a další. Vlněné deky, skládací brýle a kožené diáře k denimévému sortimentu dokonale pasují. Kdo se v tomto stylu najde, už nechce jinam. Rámová 3, Praha 1, online shopping na www.denimheads.cz.

0 kopie

Mýdlo, domácí vůně, kolínská...

0 kopie 2

Kolínské ve čtyřech vůních

0 kopie 3

A tady vše seženete:)

Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?