Menu
Tablet menu

Lollipops. Sladká novinka v dekorativní kosmetice se zabydlí v parfumeriích Fann.

Mladá francouzská značka, kterou vymyslely sestry Marie a Charlotte, má za sebou úspěšnou premiéru ve slavné pařížské Galerii Lafayette, ale další lavinu nadšení vzbudila téměř na všech kontinentech.

Co je na ní tak famózního? Představte si věhlasné makronky a potom jejich podobnost s beauty značkou pochopíte velmi rychle. Lollipops nabízí kvalitní základ, příjemné složení, hravé  a "sweet" barvy. Nezatěžuje vás milionem odstínů, ani zbytečnostmi, dá vám přesně to, na co dostanete chuť. Dekorativka navíc neobsahuje parabeny, ani další konzervanty, což je její další plus. Top produkty? Něco mě bavilo víc, něco míň, ale úplně jsem propadla tužkám na oči…

BB Cream Mademoiselle Absinthe, 699 Kč
Krém s kapkou absintového extraktu, který pleť příjemně hydratuje a tonizuje. BB jsou stále ve hře a možná vás právě tenhle osloví.
Mat and Bumper lipstick, 499 Kč
Krémová textura a intenzivní barevné odstíny přesně zapadají do současného trendu výrazně nalíčených pus. Nevysušuje a drží, a to je základ.
Eye Liner Pencil, 399 Kč
Tyhle tužky na oči jsou fakt dokonalost sama. Jednodušše se s nimi pracuje a dlouho na víčku drží. S vitamínem E to je můj favorit.
Lip Gloss, 399 Kč
Perleťová textura si dokonale pohrává s dopadajícím světlem na rty. Shine je až nebezpečný. I když je velmi intenzivní, lesk rozhodně neslepuje pusu, ani nestéká. Funguje i jako ochrana a péče.

K nově uvedené značce budou probíhat promo akce, na kterých můžete vyzkoušet triky francouzského líčení. Termíny najdete na www.fann.cz/parmumerie/licení-poradenstvi.

Pudr v holčičím balení. So french!

Stíny. Některé s shine efektem.

Taky laky.

 

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?