Menu
Tablet menu

Vymazlit se na maximum

Nevím, jak to máte vy, ale mě jedna návštěva měsíčně v beauty salonu na udržení dobrého pocitu nestačí.

Na víc návštěv nemám čas, ani peníze...takže se musím rozmazlovat doma. Používám pár vychytaných produktů, kterých se samozřejmě nevzdám, tím myslím super tělové kondicionéry od Lush, prohřívací krém od Bobbi Brown a přírodní kokosový olej z nějakého bio obchodu za obchodním domem MY. Ale dobrých produktů není nikdy dost, a tak mě v poslední době nesmírně potěšila nová tělová linie francouzské beauty značky Matis, MatiSpa. A víme, že mě jen tak něco nevoní:-).

Nová kolekce produktů obsahuje peelingy, oleje, tělovou spršku a jeden suchý olej pro ty, kdo mastné nerad. Vše funguje bezchybně, a díky všem těm přísadám máte pocit, že se z vaší koupelny staly vyhlášené SPA. Svůj rituál jsem začala fialovým peelingem, protože je nejjemnější a ten černý by ze mě pravděpodobně sedřel kůži. Vtip. Po koupeli po sobě blaženě roztírám olej. Body oleje jsou rozdělené do čtyř skupin podle jejich účinku, ale já osobně omlazení už vzdávám, detoxikaci taky, zeštíhlení zatím neřeším a jediné, co opravdu potřebuju, je relaxace, takže sahám po fialové lahvičce, protože jsem téměř pořád vyšťavená a bez odpočinku. Čekám na zázrak...a dostavil se. Relaxační olej obsahuje bergamot, pomeranč, pačuli a vanilku, prostě všechno, čemu můj čich nemůže odolat a tak odmočená, vybroušená, naolejovaná a jako nová spokojeně ulehám do postele se slovy: bylo to fajn!

Olejové peelingy stojí kolem 1500 Kč, klasické tělové oleje 1499 Kč, suchý olej na obličej a vlasy 1899 Kč a křišťálová sprška 1099 Kč. MatiSpa najdete ve vybraných salonech a v síti parfumerií Fann.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?