Notice: Undefined variable: GK_TEMPLATE_MODULE_STYLES in /data/www/martimaty.cz/public_html/templates/gk_fashion/component.php on line 22 Handy Gurugu se vám dostane na i pod kůži - martimaty
Logo
Vytisknout tuto stránku
Handy Gurugu se vám dostane na i pod kůži

Handy Gurugu se vám dostane na i pod kůži

Nedávno jsem na přehlídce pracovala s obyčejnou vazelínou, a když jsem její zbytek vetřela do kůže na svých rukách, vcucla se během sekundy.

Po létě vysušená, v zimě omrzlá. Občas tu péči zanedbávám, a protože mi vazelína nevoní, sáhla jsem po svém oblíbeném krému na ruce, Gurugu od Lush. Hutnější konzistence v kulaté krabiččce připomíná lékárenskou mast, ale jen zdánlivě, protože černé balení je mnohem víc cool a o obsahu ani nemluvím. Máslový krém obsahuje bambucké máslo, arašídy, mandle, kešu a dýňová semena, šťávu z citronů i růžovou vodu. Tenhle produkt opečuje nejen vaše ruce, ale hluboce zasáhne i mysl. Přírodní zelená vůně, která na pokožce ještě dlouho zůstává, vás přivede ke klidu, meditaci, spokojenosti a vnitřní radosti. Fakt. Mám to vyzkoušené. Krém se skvěle vyjímá na stole, vedle postele i v koupelně, moc se nehodí do kabelky.

Lush mám ráda. Líbí se mi a funguje, což jsou pro mě dvě podstatné věci. Tihle angličtí hippíci mě svými nápady a produkty dodávají radost do života a já se bez krásy spojené s  radostí kolem sebe neobejdu. Pořád někde na hranici dětství a dospělosti. Navíc: bambucké máslo použité v tomto krému pochází z družstva ghanských žen, vydělané peníze jdou na podporu i vylepšování podmínek v jejich komunitě. Tak se mažte, mažte se víc!

100 ml/335 Kč, nakupujte online.


Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
martimaty © 2013