Menu
Tablet menu

Handy Gurugu se vám dostane na i pod kůži

Nedávno jsem na přehlídce pracovala s obyčejnou vazelínou, a když jsem její zbytek vetřela do kůže na svých rukách, vcucla se během sekundy.

Po létě vysušená, v zimě omrzlá. Občas tu péči zanedbávám, a protože mi vazelína nevoní, sáhla jsem po svém oblíbeném krému na ruce, Gurugu od Lush. Hutnější konzistence v kulaté krabiččce připomíná lékárenskou mast, ale jen zdánlivě, protože černé balení je mnohem víc cool a o obsahu ani nemluvím. Máslový krém obsahuje bambucké máslo, arašídy, mandle, kešu a dýňová semena, šťávu z citronů i růžovou vodu. Tenhle produkt opečuje nejen vaše ruce, ale hluboce zasáhne i mysl. Přírodní zelená vůně, která na pokožce ještě dlouho zůstává, vás přivede ke klidu, meditaci, spokojenosti a vnitřní radosti. Fakt. Mám to vyzkoušené. Krém se skvěle vyjímá na stole, vedle postele i v koupelně, moc se nehodí do kabelky.

Lush mám ráda. Líbí se mi a funguje, což jsou pro mě dvě podstatné věci. Tihle angličtí hippíci mě svými nápady a produkty dodávají radost do života a já se bez krásy spojené s  radostí kolem sebe neobejdu. Pořád někde na hranici dětství a dospělosti. Navíc: bambucké máslo použité v tomto krému pochází z družstva ghanských žen, vydělané peníze jdou na podporu i vylepšování podmínek v jejich komunitě. Tak se mažte, mažte se víc!

100 ml/335 Kč, nakupujte online.


Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?