Menu
Tablet menu

Minimalismus s maxi efektem

I když jsou rudé rty fatálně sexy, díky své lenosti a nechuti stírat partnerovi rudé šmouhy z obličeje preferuji nude líčení a to hlavně nude líčení rtů.

Je to mnohem jednodušší než práce s konturkou a výraznou rtěnkou, navíc béžové odstíny aspoň zčásti zachovají lidskou přirozenost. Béžových rtěnek a lesků existuje na trhu spousta a to je dobře, protože barvu musíte sladit s pletí a je tedy potřeba ten svůj produkt v nabídce tolika značek objevit. Nude lips mě baví i ve spojení s kouřovým líčením očí. Tenhle trend si určitě pamatujete z roku 2011, kdy se jím pochlubily módní i beauty kampaně mnoha významných značek (já osobně milovala tu od Burberry), a od té doby se přesvědčivě drží mezi top trendy. Už proto, že nároky na jeho provedení i údržbu během dne nebo na večírku jsou minimální.

CARA DELEVINGNE FOR BURBERRY BEAUTY SPRING 2011 CAMPAIGN

Můj tip: Pokud má rtěnka na rtech vydržet, navíc v matném stavu, lehce ji na závěr líčení přepudrujte. Kdo touží po opticky větších rtech, měl by naopak místo pudru přidat lesk  v podobném odstínu nebo transparentním odstínu. Já občas aplikuji rtěnku i na horní víčka očí, ale ne v silné vrstvě. Jen ji tak jemně vklepu na víčka, přidám řasenku a nenápadný glamour look je na světě. A tady jsou dva typy na nude odstíny beauty značek, které u nás mají své butiky. Tam vám s výběrem správného odstínu samozřejmě poradí.

MAC Altered Beige (Lustre)
Tenhle bledý nude odstín miluje opálenou plet. Dokonale hydratuje a voní po vanilce. Je schovaný v bronzovém pouzdře, které je příjemnou změnou klasického černého balení. Bronz vás ujistí, že léto je tu.Bobbi Brown Sheer Lip Color in Nude Beige
Bobbi Brown miluje klasiku a ženskost. Nedělá příliš povyku kolem umění a avantgardy, je pro ni důležitá jednoduchost a bezchybný výkon. Černé pouzdro s klasickým logem skrývá vše, co potřebujete. Teplá neutrální béžová v krémové konzistenci dokonale pasuje ke kouřovému líčení nebo ji můžete použít jen tak, místo balzámu. Naličte se s ní ve dne, v noci, funguje i na tom, kdo se slunečním paprskům záměrně vyhýbá, tedy na alabastrově světlé pleti.

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?