Notice: Undefined variable: GK_TEMPLATE_MODULE_STYLES in /data/www/martimaty.cz/public_html/templates/gk_fashion/component.php on line 22 Dior svádí s kamínky na očích - martimaty
Logo
Vytisknout tuto stránku
Dior svádí s kamínky na očích

Dior svádí s kamínky na očích

Make-up, který pro Dior vytvořila make-up kouzelnice Pat McGrath show na jaro a léto příštího roku, byl přímo oslepující. Výrazné barvy duhy spolu s blyštivými krystalky Swarovski každého dostaly.

„Vytvořili jsme líčení nazvané prostě Techno Butterfly, jež klade díky intenzivním geometrickým barvám silný důraz na oči. Ty jsou doplněny kapkami rosy – představují je právě komponenty Swarovski v kontrastních odstínech,“ popsala ideu tohoto stylu Pat. A určitě vás moc zajímá, jak se celý nápad realizoval. Není to kupodivu žádná věda, stačí si jen sehnat pestrou paletu očních stínů a nalepovací kamínky. McGrath začala s aplikací očních stínů Diorshow v odstínech fuchsiové, oranžové, fialové, modré nebo zelené po celém pohyblivém víčku. Hned potom přišla na řadu linka po celé linii řas. Krystalky měly své místo na vnějším kraji víčka i přes něj. Let´s shine! Vyzkoušejte si tenhle jarní motýlí look na vlastní kůži, všimněte si, že kromě očí nechala Pat řasy, obočí i rty zcela přirozené. Jen tak totiž oči zazáří v plné kráse.

 

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
martimaty © 2013